Partizan doživeo veliku blamažu: Pukla petarda! Crno-beli truli u Danskoj! Video

Kurir 24.08.2023

Fudbaleri Partizana poraženi su u Danskoj od Nordsjelanda sa 5:0 (2:0) u prvoj utakmici plej-of faze kvalifikacija za Ligu konferencija.

Ovakvom igrom tim Igora Duljaja ne bi mogao ni protiv nekog trećeligaša iz Srbije da nadoknadi ovakav zaostatak, pa će mu trebati više od čuda u revanšu za sedam dana u Beogradu. U suprotnom, crno-beli će završiti takmičenje u Evropi u ovoj sezoni. Golove za domaći tim su postigli Frese u 11. minutu, Ingvartsen u 43. iz penala i 68. iz penala, Viladsen u 73. minutu, dok je konačan rezultat postavio Ilić autogolom u 88. minutu. Rezultat je mogao da bude još