Olimpijakos bolji od Čukaričkog u prvom meču plej-ofa za grupnu fazu Lige Evrope

RTS 24.08.2023

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Olimpijakosa u Atini 3:1 u prvom meču plej-of faze za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Čukarički izbegao debakl u Atini Fudbaleri Olimpijakosa bili su bolji od Čukaričkog u prvom meču plej-of meča za plasman u Ligu Evrope. Od početka utakmice Olimpijakos je nametnuo ritam koji ekipa Čukaričkog nije valjano ispratila. Prvi gol viđen je već u trećem minutu igre. Nesmotrenost fudbalera Čukaričkog kaznio je napadač Olimpijakosa El Kabi. Samo dva minuta kasnije domaći su postigli gol preko Jorgosa Masurasa, ali je ovaj pogodak poništen zbog ofsajda.