Čukin poraz nade: Belo-crni u finišu postigli gol koji im daje šansu za čudo i prolaz

Kurir 24.08.2023

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evrope od Olimpijakosa u Grčkoj sa 3:1 (3:0).

Grci su slavili golovima El Kabija u 3. i 40. minutu, i Fortunisa u 16. minutu. Jedini gol za Čukarički je postigao Igor Miladinović u drugom minutu zaustavnog vremena. Domaći tim je iskoristio uplašenost gostiju na startu meča i tako stekao veliku prednost pred revanš koji će se za sedam dana odigrati u Leskovcu. Čukarički je bio u potpuno podređenoj ulozi u prvih 45 minuta, što ih je koštalo ubedljivog zaostatka. Kada su se oslobili u nastavku stvorili su