Vlahović doneo bod Juventusu protiv Bolonje, Napoli bolji od Sasuola

RTS 27.08.2023

Juventus i Bolonja odigrali su 1:1 u okviru drugog kola Serije A, a izjednačujući pogodak za Staru damu postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović. Napoli je upisao drugu pobedu na početku najjačeg italijanskog takmičenja, na svom terenu je savladao Sasuolo rezultatom 2:0.

Juventus je na premijeri pred domaćim navijačima ostao bez celog plena, pošto je sa Bolonjom odigrao 1:1. Gosti su bili bliži pobedi, vodili su tokom većeg dela utakmice, alu je bod Staroj dami doneo srpski reprezentativac Dušan Vlahović. Gosti su poveli golom Fergusona u 24. minutu, ali je Juventus u drugom poluvremenu bio mnogo bolji rival i na kraju zasluženo došao do boda. Prvo je Vlahoviću poništen pogodak u 52. minutu zbog ofsajda, ali je srpski napadač ipak