Festival golova u baskiji! Atletik u uzbudljivoj utakmici stigao do novih bodova

Kurir 28.08.2023

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom terenu Betis sa 4:2, u trećem kolu španske Primere.

Strelci za Atletik Bilbao bili su Mikel Vesga iz penala u 30. i 45, Gorka Guruseta u sedmom minutu nadoknade poluvremena i Unai Gomes u 86. minutu. Golove za Betis postigli su Vilijan Hose u drugom i Isko u 10. minutu. Bilbao je zabeležio dve pobede i jedan poraz, a Betis je upisao po jednu pobedu, remi i poraz. U narednom kolu, Bilbao će gostovati Majorki, dok će Betis dočekati Rajo Valjekano. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir