Premijera „remontade” na novom San Mamesu: Skoro pa isto kao pred očima Save Miloševića

Danas 28.08.2023  |  G. A.

U trećem kolu španskog fudbalskog prvenstva Atletik je u Bilbaou savladao Betis s 4:2.

To nije bila svakidašnja pobeda, a evo i zašto. Na novom San Mamesu, koji uskoro puni deset godina, domaćin je prvi put načinio potpuni preokret u utakmici domaće lige i to tako što je posle vođstva gostiju iz Sevilje s 2:0 preokrenuo rezultat u svoju korist još u prvom poluvremenu. Betis je mrežu zatresao preko brazilskog napadača Vilijana Žozea u 2. minutu i bivšeg Realovog člana Španca Iska u 10, a onda je Niko Vilijams, španski reprezentativac na Mundijalu u