Neuništivi Kristijano Ronaldo - Dva gola i asistencija za nastavak niza Al Nasra

Sportske.net 29.08.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Nasra upisali su drugi trijumf u okviru četvrtog kola šampionata Saudijske Arabije.

Pobedili su Al Šabab 4:0, a heroj meča je ko drugi, nego Kristijano Ronaldo. Poveli su domaći u 13. minutu, pošto je Portugalac bio precizan sa linije penala, prvi put ove sezone. Igrač Al Šababa igrao je rukom u kaznenom prostoru, pa je sudija pokazao na belu tačku. U nastavku Portugalac je postigao gol šest minuta kasnije, na asistenciju Marcela Brozovića, ali je gol poništen jer mu je prethodio faul. Ipak, još jedan penal u 37. minutu i još jednom Kristijano