LŠ (kval) - Đuričić i Mladenović ostali bez LŠ, Galata posle tri godine u eliti, sa njima Jang Bojs i Braga

Sportske.net 29.08.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Brage pobedili su Panatinaikos 1:0 u revanšu ple-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, što je rezultat koji portugalski tim vodi u grupnu fazu ovog takmičenja.

U prvom meču plej-ofa za elitu Braga je slavila 3:2. Gotovo da nije bilo uzbuđenja na ovom meču, vodila se gotovo izjednačena bitka na terenu u Grčkoj, ali nije bilo konkretnih poteza nijednog tima sve do 83. minuta, kada je gol za goste postigao Bruma. Srpski reprezentativac Filip Đuričić u igru je ušao u 74. minutu meča, dok je imenjak Mladenović utakmicu proveo na klupi. Jang Bojs je ubedljivo sa 3:0 savladao Makabi Haifu kod kuće, dok je u prethodnom meču bilo