Het-trik Aleksandra Mitrovića: Srpski fudbaler nemilosrdno rešeta u Saudijskoj Arabiji! Golovi za TV špice (video)

Kurir 01.09.2023

Fudbaleri Al-Hilala pobedili su večeras u gostima Al-Itihad sa 4:3, u derbiju petog kola Prve lige Saudijske Arabije.

Strelci za Al-Hilal bili su srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u 20, 60. i 65. i Al Davsari u 71. minutu. 🚨🚨| GOAL: Mitrovic equalises for Al Hilal. Al Ittihad 1-1 Al Hilal pic.twitter.com/agqF80HCmE — CentreGoals. (@centregoals) September 1, 2023 Do poluvremena se protivnik ponovo. Karim Benzema i Hamdalah su bili strelci za 3:1. Međutim, pitao se nešto i Mitrović koji u nastavku postiže još dva gola i kompletira het-trik. Michael mudou a cara do jogo! 🔥 O