Ђере ће дуго памтити ове речи! Новак открио шта је поручио Ласлу на мрежи након меча - хвалио је противника као никад до сада!
Курир 02.09.2023

Специјални извештач из Њујорка: Вук Брајовић Најбољи тенисер икада Новак Ђоковић победио је Ласла Ђереа са 3:2 (4:6, 4:6, 6:1, 6:1, 6:3) и тако изборио пласман у четврто коло УС Опена.
Након меча, на конференцији за медије Новак је најпре објаснио како је успео да се "доведе у ред" за трећи сет. “Рекао бих да су ово била два различита меча прва два сета, а затим последња три. Резултат у трећем и четвртом није веродостојан ономе што се дешавало на терену, јер сматрам да је било много неизвесније него 6-1 6-1. Мислим да је играо феноменално, и никад пре га нисам видео да игра на овом нивоу. Осећао је лопту изузетно добро, све је било у његовој












