Zvezdo čuvaj se, petarda moćnih građana: Mančester siti razbio Fulam, het-trik strašnog Halanda!

Kurir 02.09.2023

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Fulam u 4. kolu Premijer lige rezultatom 5:1 Fulam je pružio žestok otpor u prvom poluvremenu.

Siti je poveo preko Alvareza u 31. minutu, ali je Rim izjednačio samo dva minuta kasnije. Građani su ponovi poveli preko Akea u nadoknadi prvog poluvremena. U nastavku kanonada Mančester sitija i het-trik nezaustavljivog Halanda. Norvežanin je pogađao u 58., 70 sa penala i 89. minutu. Nakon 4. kola Siti je prvi na tabeli sa maksimalnih 12 bodova. Podsetimo aktuelni prvak Evrope je u grupi G Lige šampiona zajedno sa Crvenom zvezdom. Građani će 19.septembra ugostiti