Nezapamćena lakrdija u jednoj od najjačih liga Evrope: Var naprasno zakazao pa sudija uzeo mobilni telefon! Produžio meč 22 minuta

Kurir 04.09.2023
Nezapamćena lakrdija u jednoj od najjačih liga Evrope: Var naprasno zakazao pa sudija uzeo mobilni telefon! Produžio meč 22…

Igralo se dok Porto ne postigne gol...

Velika prašina podigla se u Portugalu nakon utakmice četvrtog kola tamošnjeg šampionata između Porta i Aruke. Veliki imaju sudijsku protekciju i to je svima odavno jasno, ali ono što se dogodilo u Portugalu prevršilo je svaku meru... Bruka viđena na "Dragau" nadmašila je sve do sada! Favorizovani Porto je na svom stadionu izvukao remi (1:1) golom u 19. minutu nadoknade, a šokantni detalji sa ovog dramatičnog meča obišli su čitavu planetu. Gosti su poveli u 83.