(K)VAR, veruj mi na reč - Sudiju zvali mobilnim, 22 minuta nadoknade, dva penala i gol iz ofsajda (video)

Sportski žurnal 04.09.2023

Očima nije mogao da se uveri arbitar Migel Nogeira, pa je verovao na reč kolegama iz VAR sobe

Aruka je golom Krista od 83. minuta vodila 1:0 na gostovanju Portu u 4. kolu šampionata Portugalije, a onda... Obično se javi „neka viša sila“ da pomogne velikanu. Bar je to mišljenje većine. Tako bi i na stadionu „Dragao“ pred 46. 516 navijača. U nadoknadi od 22 minuta prvo je sviran penal za domaćina, ali VAR nije radio, pa su sudiju zvali na mobilni!?!? Očima nije mogao da se uveri arbitar Migel Nogeira, pa je verovao na reč kolegama iz VAR sobe i povukao je