„Nije smak sveta, neočekivan poraz“: Piksi nakon neuspeha otkrio šta Srbija mora da uradi u nastavku kvalifikacija

Nova 07.09.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Razočarenje Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, prokomentarisao je poraz od Mađarske u Beogradu rezultatom 2:1 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. „Nije smak sveta, malo neočekivan poraz, mislim da ga nismo zaslužili.

Moramo da ga prihvatimo“, počeo je Piksi. Mogla je Srbija da povede i sa 2:0, ali je umesto toga surovo kažnjena. „Mi smo učinili sve da dođemo do gola. Odlično smo otvorili utakmicu, poveli, imali par odličnih akcija za drugi gol, nije došlo do toga. Pomalo neobjašnjivo iz odbijeno lopte Mađari dolaze do prednosti“, dodao je Piksi. I u drugom poluvremenu je Srbija napadala, ali nije postigla gol uprkos pritisku. „Dobra reakcija u drugom delu meča se izmenema,