Srbija na krilima fantastičnog mitrogola prošla Litvaniju: Het-trik Mitrovića, Orlovi se vratili na pobednički kolosek! Video

Kurir 10.09.2023
Srbija na krilima fantastičnog mitrogola prošla Litvaniju: Het-trik Mitrovića, Orlovi se vratili na pobednički kolosek…

Fudbaleri Srbije savladali su Litvaniju u Kaunasu rezultatom 3:1 u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

Srbiju je do pobede vodio maestralni Aleksandar Mitrović koji je postigao tri gola. Mitrović je pogađao u 21., 32., i 44 minutu. Dvostruki asistenst bio je Filip Mladenović,a kod trećeg gola asistirao je Tadić. Jedini gol za Litvance postigao je Palauskas. Prvu šansu na utakmici imala je Srbija u 17. minutu, kada je Miloš Veljković sa pet metara zahvatio loptu glavom i poslao je pored stative. U 21. minut Filip Mladenović je centrirao pred gol Litvanije, loptu je