Kao i uvek, ludo u južnoj Americi! Brazil u 90. minutu stigao do pobede, Argentina neočekivano igrala bez Mesija

Kurir 13.09.2023

Aktuelni svetski šampion fudbalska reprezentacija Argentine pobedila je u La Pazu Boliviju sa 3:0, u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

Argentina je povela golom Enca Fernandesa u 31. minutu, a prednost je udvostručio Nikolas Taljafiko u 42. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikolas Gonzales pogotkom u 83. minutu. Najbolji igrač prošlogodišnjeg Svetskog prvenstva Lionel Mesi nije igrao za Argentinu zbog umora, utakmicu je odgledao sa klupe, ali nije bio uvršten u ekipu. On je u prethodnoj utakmici u sredu postigao pobedonosni gol protiv Ekvadora, nakon gustog rasporeda koji je imao igrajući za