Hrabra Zvezda vodila na poluvremenu - Siti na kraju pokazao zašto je prvak Evrope

RTV 19.09.2023  |  Tanjug, RTV

MANČESTER - Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su Crvenu zvezdu posle velikog preokreta u drugom poluvremenu rezultatom 3:1 u meču prvog kola grupe G lige šampiona.

Uprkos činjenici da je domaćin u prvom poluvremenu imao 22 šuta ka golu Zvezde i 10 kornera, kao i pogođenu prečku od strane Erlinga Halanda, uz nekoliko odbrana golmana Omrija Glazera, na poluvreme se otišlo vođstvom "crveno-belih". U 45. minutu Osman Bukari je posle kontranapada i asistencije Mirka Ivanića postigao gol, koji je prvobitno bio poništen zbog ofsajda, ali je posle dojave iz VAR sobe opravdano priznat jer je bilo evidentno da reprezentativac Gane nije