Lajpcig pokazao silu - Jang Bojs već u problemu: Prazne puške na "San Siru" - velikani razočarali! (video)

Kurir 19.09.2023

Utakmicama prvog kola grupne faze večeras počelo najelitnije klupsko takmičenje u Evropi.

Za navijače Zvezde svakako je intersantniji bio duel u Bernu u kojem je Lajpcig sa tri gola u mreži slavio nad Jang Bojsom. U drugom meču koju je počeo u isto vreme Milan i Njukasl su na "San Siru" odigrali bez golova, ali, ruku na srce, nije da nisu imali prilike da se mreže ipak zatresu. Jang Bojs - Lajpcig 1:3 Milan - Njukasl 0:0 90+5. minut - Završena su prva dva meča grupne faze Lige šampiona. 90+2. minut - GOL! Lajpcig postiže i treći gol - strelac je Sesko