LŠ (E) - Kad ne ide Laciju napad, tu je Provedel! Seltikovo "samoubistvo" protiv Fejenorda

Sportske.net 19.09.2023  |  Sportske.net

U derbiju grupe, Lacio i Atletiko Madrid su remizirali 1:1 na "Olimpiku". "Jorgandžije" su došle do prednosti u 35. minutu, kad je Pabla Bariosa poslužila sreća, te se njegov snažan šut odbio o jednog od igrača Lacija, lopta je prevarila Ivana Provedela i završila u mreži.

Lacio se mučio da probije "blok" ljubimca njegovih navijača Dijega Simeonea i uspeo je niko drugi do golman Ivan Provedel u poslednjem, petom minutu sudijske nadoknade. Klasično golmanski, trk u kazneni prostor vrebanje šanse i glavom u mrežu. Fejenord je slavio 2:0 u Roterdamu protiv Seltika. Prvo poluvreme prošlo je u znaku stegnute igre obe ekipe. Kalvin Stengs je doveo domaćina u prednost pogotokom u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Jak šut