Remi Galatasaraja i Kopenhagena, Belingem pogodio za pobedu Reala

Politika 20.09.2023

Fudbaleri Galatasaraja i Kopenhagena odigrali su večeras nerešeno 2:2 u prvom kolu Grupe A Lige šampiona, dok je Real Madrid pobedio Union Berlin sa 1:0 u meču Grupe C.Utakmica u Istanbulu donela je veliki broj uzbuđenja, četiri gola i jedan crveni karton koji je praktično promenio tok meča.

Galatasaraj je u prvih pola sata igre imao potpunu incijativu i dve dobre prilike, ali je mreža Kopenhagena ostala netaknuta. Danci su u finišu prvog poluvremena uspeli da uspostave ravnotežu, što im je i donelo rezultat u 35. minutu kada je Mohamed Eljunusi volej udarcem posle proigravanja Lukasa Leragera doneo prednost svom timu. Primljeni gol u potpunosti je poremetio domaćina, koji je gotovo do finiša meča bio bezidejan, a Kopenhagen je dobrom igrom u drugom