TSC skupo prodao kožu u Londonu: Srpski vicešampion pošteno namučio engleskog velikana, Vest Hem slavio posle preokreta! Video

Kurir 21.09.2023
TSC skupo prodao kožu u Londonu: Srpski vicešampion pošteno namučio engleskog velikana, Vest Hem slavio posle preokreta…

Fudbaleri TSC-a poraženi su od Vest Hema rezultatom 3:1 u 1. kolu grupe A Liga Evrope.

TSC je pružio žestok otpor favorizovanom rivalu. Sjajno se branio u prvom poluvremenu a u finišu čak propustio da povede. U nastavku srpski vicešampion je šokirao domaćina i poveo golom Stanića u 48. minutu. Ipak kvalitet domaćina je došao do izražaja. Vest Hem je preokrenuo za svega četiri minuta. Najpre je Petrović postigao autogol u 66. minutu, a potom i Kudus u 70. minutu za vođstvo Vest Hema. Konačan rezultat postigao je Souček u 82. minutu. U drugom mečum ove