Zvezda se minimalcem vratila na pobednički kolosek: Crveno-beli nisu blistali, ali ipak savladali niški Radnički, sledi Jang Bojs!

Kurir 30.09.2023
Zvezda se minimalcem vratila na pobednički kolosek: Crveno-beli nisu blistali, ali ipak savladali niški Radnički, sledi Jang…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša u utakmici 10. kola Superlige Srbije rezultatom 1:0 Strelac jedinog gola bio je Mirko Ivanić u 13. minutu.

Kraso je šutirao sa ivice šesnaesterca, udarac je izblokirao Vojinović, ali se lopta odbila na glavu Ivanića koji je zatresao mrežu Nišlija. Zvezda trenutno ima 18 bodova i nalazi se na trećem mestu uz dva meča manje Sa druge strane Radnički je na 14. mestu sa 7 bodova. U narednom kolu, Zvezda će gostovati Radničkom 1923, dok će Radnički iz Niša dočekati Napredak. TOK MEČA: Drugo poluvreme: 89. minut - Sjajna šansa za izjednačenje, Glazer brani šut Fraja 86. minut