Posle prvenca u dresu Partizana spomenuo grobare: Nadam se da ćemo ih uskoro videti kod kuće! Potrebni su nam!

Kurir 02.10.2023

Fudbaler Partizana Aldo Kalulu rekao je danas da je srećan zbog postignutog gola na utakmici protiv Napretka i istakao najvažnije da njegova ekipa svaki meč privodi kraju "mirno i bez panike". "Zaista sam presrećan zbog gola, a ujedno se i zahvaljujem Beliću na dobroj asistenciji.

Ovo je, na neki način, nastavak moje igre iz prošlog meča. U sve sam boljoj formi, a nije bilo lako igrati bez priprema. Ali, ovo je dokaz da se uz želju i mnogo rada može doći do uspeha", rekao je Kalulu, prenosi klub. Fudbaleri Partizana pobedili su juče u Kruševcu domaći Napredak sa 2:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije i preuzeli prvo mesto na tabeli. Partizan je poveo u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je strelac bio Aldo Kalulu, a konačan