"Ostalo mi je samo da postavim nogu" Gudelj skroman nakon što je golčinom doneo prednost Sevilji u Ligi šampiona (video)

Kurir 04.10.2023

Reprezentativac Srbije, Nemanja Gudelj, postigao je važan gol za Sevilju na gostovanju PSV-u.

Gudelj je bio strelac prvog gola na utakmici u Ajndhovenu koja je završena rezultatom 2:2. On se odlično snašao u 68. minutu i tako postigao prvi gol za Sevilju u Ligi šampiona ove sezone. Fantastično je reagovao nakon povratnog dodavanja Serhija Ramosa i u padu je loptu zakucao u mrežu. - Bio je to zaista dobar meč. Na visokom nivou, posebno to drugo poluvreme. Za one koji su bili neutralni još i bolje. Sve vreme bilo je uspona i padova, na kraju ostao nam je