Siti slavio u lajpcigu: Njukasl pregazio PSŽ, Barsa i Lacio se sladili u gostima

Kurir 04.10.2023

Fudbaleri Mančester sitija vratili su se na pobednički kolosek. "Građani" su kao gosti savladali Lajpcig sa 3:1 u utakmici 2. kola grupe G Lige šampiona.

Siti i Lajpcig su rivali Crvene zvezde i Jang bojsa. Tim Pepa Gvardiole do pobede je stigao golovima Fodena u 25., Alvareza u 84. i Dokua u 90+2. minutu. Jedini gol za domaćina postigao je Openda u 48. minutu. Za šok večeri pobrinuo se Njukasl koji je deklasirao Pari Sen Žermen sa 4:1 u grupi F. Golove za engleski tim postigli su Almiron u 17., Burn u 39., Longstaf u 50. i Skjer u 90+1. minutu. Jedini gol za Pari Sen Žermen postigao je Ernandez u 56. minutu. U ovoj