LK - Partizan je dobro prošao, Ludogorec sravljen sa zemljom od Nordsjelanda! Žile opet strelac!

Sportske.net 05.10.2023  |  Sportske.net

Grupa E Aston Vila - Zrinjski 1:0 AZ Alkmar - Legija 1:0 Neverovatan je Zrinjski ove sezone, prvi su tim iz BiH koji je uspeo da slavi pobedu u grupnoj fazi, ali danas nisu imali sreće, ni trunku.

Oni su došli sa namerom da se brane, i uspeli su u tome, Aston Vila je propustila par šansi, jednu od najvećih je imao Zaniolo, ali promene rezultata nije bilo od početka meča do početka nadoknade. I onda tuga za goste, Džon Mekgin uspeva glavom da pošalje loptu u mrežu za 1:0 u 3. minutu nadoknade. U drugom meču pobeda AZ Alkmara posle onog startnog poraza od Zrinjskog, oni su savladali Legiju sa 1:0. Jedini gol postigao je Pavlidis u 52. minutu utakmice. Grupa F