Proradila srpska veza – Mitrović asistent, Sergej upisao dva gola /video/

Sputnik 07.10.2023

Al Hilal gostovao je Al Ahudu u okviru Premijer lige Saudijske Arabije, a kod drugog gola gostiju videli smo saradnju dvojice srpskih igrača. Aleksandar Mitrović asistirao je Sergeju Milinković-Saviću koji je bio precizan i povećao je prednost svog tima. Potom je Sergej dao gol za konačnih 3:0.

U 71. minutu došlo je do saradnje dvojice srpskih reprezentativaca i samim tim je Al Hilal obezbedio nova tri boda. Mitrović je lepo ostavio loptu, a Milinković Savić pogodio i potom se zahvalio sunarodniku. Mitrović je i sam bio blizu gola početkom drugog poluvremena, ali mu je pogodak poništen. Ruben Neves je poslao odličan centaršut u šestnaesterac u 47. minutu, a Aleksandar Mitrović je ispratio loptu i izbliza uputio udarac glavom koji je prošao pored leve