Nezapamćena goleada u Kragujevcu – pobeda Zvezde začinjena neverovatnom greškom Radničkog

Sputnik 08.10.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca u 11. kolu Superlige rezultatom 4:3, međutim zbog velike greške domaćeg tima očekuje se da crveno-belima bude registrovana pobeda službenim rezultatom 3:0.

Tokom prvog poluvremena meča 11. kola Superliga između Crvene zvezde i Radničkog iz Kragujevca palo je čak pet golova, odnosno beogradski klub poveo je rezultatom 3:2. Poslednji put kada je Radnički iz Kragujevca protiv Crvene zvezde uspeo da upiše dva gola bio je 2015. godine, a sada su fudbaleri tog kluba crveno-belima dva gola dali za 38 minuta. Međutim ni ta dva gola nisu bila dovoljna da Radnički na pauzu ode zadovoljniji jer je Zvezda sa druge strane dala