KLS: Borovićanin MVP 2. kola

Sportski žurnal 09.10.2023

Vuk je na utakmici u Somboru za 28 minuta postigao 27 koševa uz odličan procenat šuta (3-5 za tri, 7-9 za dva) i stopostotni učinak sa linije slobodnih bacanja (4-4). Pored ovog košgeterskog učinka zabeležio je i 10 skokova (tri u napadu i sedam u odbrani)

Košarkaš užičke Slobode Vuk Borovićanin (22) MVP je 2. kola Košarkaške lige Srbije i sa 34 indeksna poena jedan je od najzaslužnijih za pobedu svog tima protiv Jokera u gostima. Vuk je na utakmici u Somboru za 28 minuta postigao 27 koševa uz odličan procenat šuta (3-5 za tri, 7-9 za dva) i stopostotni učinak sa linije slobodnih bacanja (4-4). Pored ovog košgeterskog učinka zabeležio je i 10 skokova (tri u napadu i sedam u odbrani). Pored njega u 2. kolu istakli su