Futsaleri Srbije podelili bodove sa Ukrajinom u kvalifikacijama za Prvenstvo sveta

RTS 11.10.2023

Selekcija Srbije odigrala je sa Ukrajinom nerešeno 1:1 u utakmici četvrtog kola grupe B elit runde kvalifikacija za Prvenstvo sveta. Reprezentativci Srbije su treći na tabeli i predstoje im još dva meča do kraja kvalifikacija.

Futsal reprezentacija Srbije je bila na korak do pobede kojom bi se revanširala Ukrajincima koji su joj naneli poraz sa 1:6 (1:4) u 3. kolu u meču igranom u Vranju pre pet dana. Srbija je odlično počela meč na gostovanju i povela u 17. minutu kada Strahinja Petrov postiže gol za vođstvo Srbije od 1:0 na dodavanje Denisa Ramića. U drugom poluvremenu razvijao se ravnopravan duel sve do 27. minuta kada Ukrajinci uspevaju da izjednače na 1:1 i obezbede podelu bodova na