Potpuni debakl miloševićeve Bosne- petarda Portugala u zenici za poluvreme! Holandija u nadoknadi do velike pobede u Grčkoj

Kurir 16.10.2023

Fudbaleri Portugala deklasirali su reprezentaciju BIH rezultatom 5:0 u utakmici 8. kola grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

Portugalci koji su još ranije obezbedili plasman na EP odigrali su fantastično prvo poluvreme kada su postigli svih pet golova. Strelci za Portugal bili su Kristijano Ronaldo u petom i 20, Bruno Fernandeš u 25, Žoao Kanselo u 32. i Žoao Feliks u 41. minutu. Portugal je tako nastavio impresivnu seriju pobeda u ovom ciklusu, a Bosna na čijoj klupi sedi Savo Milošević ostala je bez teoretskih šansi za EP. Tome je kumovala i Slovačka koja je minimalnim rezultatom 0:1