Zalet u predsezoni: Džordan Pul osvežio sećanje na Džordanov povratak u 39. godini

Danas 19.10.2023  |  G. A.

U cik sezone u američkoj profesionalnoj košarkaškoj NBA ligi igraju se pripremne utakmice od istočne do zapadne obale Amerike.

Vašington je u gostima savladao Njujork sa 131:106, a zablistao je bek prestoničkog tima Džordan Pul, pojačanje iz Golden Stejta. Postigao je 41 poen (29 u prvom poluvremenu) za 27 minuta u igri. Tako je izjednačio klupski rekord u predsezoni u ovom veku. Slavni Majkl Džordan, najbolji košarkaš svih vremena, istakao se 20. oktobra 2001. na domaćem parketu protiv Nju Džersija. Dao je 41 poen za 33 minuta. Bila je to jedna među njegovim prvim utakmicama po odluci da