Večiti sa penala na ravne časti! Partizan i Crvena zvezda remizirali u omladinskom derbiju! (foto, video)

Kurir 20.10.2023

Deseto kolo Omladinske lige Srbije donelo nam je i večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde, a meč odigran u Humskoj završen je bez pobednika - 1:1.

Zvezda je bila dominantniji tim tokom većeg dela meča i povela je posle gola Andreja Petrovića iz jedanaesterca u 23. minutu. Pre toga Dragojević je napravio krupnu grešku, a Vukojević izborio penal. Nije se dugo čekalo na odgovor Partizana jer je u 33. minutu najbolji igrač crno-belih, Zoran Alilović poravnao, takođe sa bele tačke. Do isteka prvi 45 minuta Partizanu je poništen gol, a Vukojević je imao veliku šansu za Zvezdu, ali promene rezultata nije bilo.