Partizan se mučio – pa postigao tri gola u Subotici

Sputnik 20.10.2023

Fudbaleri Partizana gostovali su Spartaku iz Subotice u okviru 10. kola Superlige. Crno-beli su se mučili da dođu do gola, pa su onda postigli tri u drugom poluvremenu preko Svetozara Markovića, Gajasa Zahida i Saldanje i na taj način su overili nova tri boda - 3:0 (0:0).

Crno-beli su u prvom poluvremenu najveću šansu imali u 35. minutu utakmice. Kanute je iz drugog plana natrčao na povratnu loptu i sa oko 20 metara uputio silovit udarac, međutim Spartak je imao sreće jer je lopta pogodila stativu i ostala u igri. Partizan nije uspeo da postigne gol u prvom poluvremenu i to je automatski značilo da će pritisak na ekipu Igora Duljaja da se poveća u nastavku. Partizan je čak došao do gola u 61. minutu preko Ilića, ali je on