Štutgart ubedljiv protiv Uniona u Berlinu, Bajern lako sa Majncom

RTS 21.10.2023

Fudbaleri Lajpciga pobedili su Darmštad 3:1 u osmom kolu nemačke Bundeslige. Štutgart je u gostima bio bolji od Uniona 3:0, da bi Frankfurt sa 3:1 nadigrao Hofenhajm u gostima. Bajern Minhen je u gostima savladao ekipu Majnca takođe 3:1.

Bajern lako sa Majncom Bajern je u gostima lako savladao ekipu Majnca 3:1. Bavarci su bili bolji rival u oba, a pogotovo u prvom poluvremenu kada su propustili nekoliko dobrih prilika. Gosti su poveli već u 11. minutu golom Kingslija Komana na asistenciju Sanea. Samo pet minuta kasnije, Hari Kejn duplira rezultat zahvaljujući dobroj lopti koju mu je uputio Leon Gorecka. Konačan rezultat na poluvremenu postavlja Caci u 43. minutu. Gorecka se i sam u 59. upisuje u