Mitrovićev het-trik uz brutalne makazice – upisao se i Sergej /video/

Sputnik 23.10.2023

Srpskom napadaču Aleksandru Mitroviću postizanje golova postalo je navika. U duelu njegovog Al Hilala protiv Mumbaja u azijskoj Ligi šampiona došao je do gola već u 5. minutu za prednost od 1:0, a onda i u 68. za 2:0, a het-trik je kompletirao u 80. minutu. Gol je dao i Sergej Milinković-Savić u 75. minutu.

Na kraju je Al Hilal slavio sa 6:0. Ponovo je Mitar pokazao da ima osećaj ubice, da zna kako da se postavi, da se nađe na pravom mestu i kaznio je protivničku odbranu. Mitrović je na utakmici protiv Mumbaja stigao i do drugog gola u 68. minutu, a opet je asistent kao kod prvog gola bio Al Burajk. Treći gol bio je pravi spektakl. Samo u ovom mesecu Mitrović je postigao osam golova. Bio je strelac protiv Nasajia, Al Ahuda, Al Kalejea, tri puta protiv Mumbaja i