Het-trik Mitrovića u pobedi Al Hilala protiv Mumbaj sitija u azijskoj Ligi šampiona, precizan i Milinković-Savić

RTS 23.10.2023

Fudbaleri Al Hilala pobedili su indijski Mumbaj siti 6:0 u azijskoj Ligi šampiona. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je het-trik.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović najzaslužniji je igrača Al Hilala za trijumf protiv Mumbaj sitija. Mitrović je postigao tri gola, a najlepši je dao u 80. minutu, popularnim makazicama savladao je protivničkog golmana. Napadač je pre toga uspeo da zatrese protivničku mrežu u petom i 67. minutu. Gol za Al Hilal postigao je i Sergej Milinković-Savić u 75. minutu. Ostale golove postigli su Al Burajk i Al Malki.