Pogledajte maestralan pogodak gudelja protiv Arsenala: Korner, pa odličan potez srpskog reprezentativca (video)

Kurir 24.10.2023

Fudbaleri Arsenala slavili su kao gosti kod Sevilje (2:1) u meču trećeg kola grupe B Lige šampiona.

Najzaslužniji za trijumf je bio Gabrijel Žezus, koji je u 49. asistirao Gabrijelu Martineliju, a onda u 53. minutu postigao gol. Nadu Andalužanima vratio je Nemanja Gudelj, pogotkom u 58. minutu, ali su "tobdžije" uspele da sačuvaju pobedu. Pogledajte gol srpskog reprezentativca: 🚨GOAL | Sevilla 1-2 Arsenal | Gudelj Follow our partner page @ocontextsoccer pic.twitter.com/WugoMUQkYT — VAR Tático (@vartatico) October 24, 2023 Arsenal je prvi u Grupi B sa šest bodova,