Bahar otkrio novi detalj, Glazer povredio koleno – ispričao i šta je rekao Krasou pre utakmice i gola IMT-u

Nova 28.10.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar otkrio je i prve detalje povrede Omrija Glazera.

Čuvar mreže crveno-belih završio je meč protiv IMT-a na poluvremenu, nedugo nakon što je u čudnom duelu sa Milanom Delevićem izvrnuo nogu. Isprva se činilo kao da je reč o povredi zgloba, zabrinutost je porasla kada je Glazera u pauzi zamenio Zoran Popović, dok je izraelski čuvar mreže šepao. Zvezda je i bez Glazera uspela da pobedi IMT sa 2:1 u 13. kolu prvenstva, ali je i primila gol koji je u 72. minutu dao Vladimir Radočaj, lobujući Popovića. „Imao je manje