Partizan uspešno ukrotio Zmajeve – dva gola za dva minuta rešila dilemu

Sputnik 29.10.2023

Fudbaleri Partizana stigli su do nove pobede u Superligi Srbije. Na stadionu crno-belih gostovao je Voždovac, odolevali su Zmajevi sve do sredine drugog poluvremena kada su poklekli, a crno-beli sa dva gola za dva minuta trasirali put ka pobedi - 3:0 (0:0).

Strelci za Partizan bili su Severina, Zahid i Saldanja (penal), dok je Bibars Natho pokazao da je jedan od glavnih kreatora igre crno-belih. Igor Duljaj na ovoj utakmici nije računao na Kvinsija Meniga i Kalulua. Partizan je mogao do prednosti u 16. minutu kada je Zahid proigrao Natha, ali je ovaj šutirao preko gola. Čim je počelo drugo poluvreme Zahid se našao u dobroj šansi, ali nije uspeo da odvede crno-bele u prednost i da im tako skine teret sa leđa. Realno,