Šok za šokom! Nastavlja se potop favorita u Parizu - ispao i Medvedev! Svađao se sa sudijom i publikom, pa doživeo katastrofu!

Kurir 01.11.2023
Šok za šokom! Nastavlja se potop favorita u Parizu - ispao i Medvedev! Svađao se sa sudijom i publikom, pa doživeo…

Posle Karlosa Alkaraza, u drugom kolu Mastersa u Parizu eliminaciju je doživeo i treći teniser sveta - Rus Danil Medvedev.

Nova senzacija u Parizu! Ruski teniser Danil Medvedev doživeo je neočekivan poraz od Bugarina Grigora Dimitrova u drugom kolu Mastersa u Parizu. Posle gotovo tri sata neverovatne borbe Dimitrov je slavio rezultatom 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 7:6). U ludoj završnici odlučujućeg seta spasao je Medvedev čak šest meč lopti i "vratio se iz mrtvih", ali je u taj-brejku poklekao. Dimitrov je sjajno otvorio meč. Ekspresno je poveo sa 3:0 u prvom setu. Medvedev je uspeo da