Zvezda u agoniji, a bahar priča da su kontrolisali utakmicu?! Izjava trenera srpskog prvaka koja je mnoge ostavila u čudu

Kurir 01.11.2023

Fudbaleri Crvene zvezde i TSC-a odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u odloženoj utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Golova na stadionu "Rajko Mitić" nije bilo sve do 84. minuta kada je Aleksandar Katai doveo Zvezdu u vođstvo. Bila je gužva u šesnaestercu, Jovan Mijatović je pogodio stativu, a lopta je pala pravo na glavu Kataija koji je savladao Nikolu Simića. Ipak, TSC je uspeo da stigne do izjednačenja i boda pogotkom Ifeta Đakovca u 91. minutu, posle asistencije Uroša Milovanovića. - Do samog kraja meča smo kontrolisali utakmicu. Iz jednog napada smo primili gol. Radili smo