Vojvodina ispustila dva gola prednosti protiv Železničara, TSC odneo bodove sa Brda

RTV 05.11.2023  |  RTV, B92

NOVI SAD - Fudbaleri Vojvodine i Železničara odigrali su večeras u Novom Sadu bez pobednika 2:2 u meču 14. kola Superlige Srbije. Golove za Vojvodinu postigli su Radomir Milosavljević u 12. i Aleksa Vukanović u 14. minutu. Pogotke za Železničar dali su Đorđe Šušnjar u 64. i Ivan Lakićević u 76. minutu.

Voša je odlično otvorila meča i povela iz prve prave prilike. U 12. minutu, Malbašić je prošao po levom boku, poslao je idealan centaršut na drugu stativu gde je na pravom mestu bio Milosavljević i glavom pogodio za 1:0. Samo dva minuta kasnije domaći su stigli do drugog gola. Aleksa Vukanović je prihvatio loptu od Nikolića i iskosa sa desne strane, sa desetak metara poslao neodbranjiv udarac u dalji ugao za 2:0. Već u 15. minutu lako je moglo da bude 3:0,