„Luda glava“ rešeta i u Indiji! /video/

Sputnik 06.11.2023

Ljubitelji fudbala već su oguglali na vesti koje stižu sa istoka jer uvek zvuče isto: Aleksandar Mitrović je dao gol. Eto, to se ponovo desilo. Ovoga puta ne u Saudijskoj Arabiji, već u Indiji na gostovanju Mumbaju u Azijskoj Ligi šampiona.

Na gostovanju Al Hilalu Mitrović je dao gol u 85. minutu na asistenciju Malkoma, za ukupnih 2:0. Prvi gol za Al Hilal postigao je Majkl u 62. minutu utakmice i prosto su se mnogi zapitali kako je moguće da je Al Hilal dao gol, a da ga nije postigao Mitrović. Mitrogol je tu nepravdu ispravio krajem utakmice i nastavio nestvaran niz pogodaka. Igra kao mašina, možemo da budemo ponosni na njega. Navikao je Mitrović fudbalske navijače na činjenicu da je potpuno