Trener junajteda besan i razočaran: Prihvatam ponekad i pogrešne odluke, ali ovo nema veze sa fudbalom!

Kurir 09.11.2023

U izuzetno uzbudljivom meču četvrtog kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Kopenhagena posle preokreta savladali su Mančester junajted rezultatom 4:3.

Junajted je poveo sa 2:0, međutim, ostao je sa igračem manje u 42. minutu nakon isključenja Markusa Rašvorda, što je domaćin iskoristio i sa dva ekspresna gola u finišu poluvremena stigao do izjednačenja. U nastavku meča Junajted je uspeo ponovo da dođe do prednosti, ali Danci su do kraja meča postigli dva gola i stigli do pobede. Nakon meča trener gostiju Erik ten Hag opleo je žestoko po sudijama. "Crveni karton je promenio sve. Ako se zaustavi slika tog događaja