Nastavljena agonija srpskih klubova u Evropi: TSC primio pet od Frajburga, novi poraz Čukaričkog

Sputnik 09.11.2023

TSC iz Bačke Topole lako i ubedljivo je poražen u Nemačkoj od Frajburga rezultatom 5:0 (1:0) u meču četvrtog kola Lige Evrope. Prethodno je u Leskovcu pao Čukarički pred Fiorentinom – 0:1, u meču četvrtog kola Lige konferencija.

Ne ide, pa ne ide srpskim klubovima na evropskoj sceni. Posle Crvene zvezde koja je poražena na „Rajko Mitiću“ od Lajpciga, crni niz nastavili su TSC iz Bačke Topole i Čukarički. Tim Žarka Lazetića u prvih 45 minuta u Nemačkoj nije imao šut u okvir gola rivala, a jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Rol u 24. minutu na asistenciju Egeštajna. Besan je bio Žarko Lazetić koji je od muke udario glavom u pleksiglas na klupi za rezervne igrače. U nastavku