LE - Atalanta u narednoj fazi, Betis i Marsej veoma blizu!

Sportske.net 09.11.2023  |  Sportske.net

Grupa A Frajburg - TSC 5:0 Vest Hem - Olimpijakos 1:0 "Čekićari iz Londona su stigli do veoma bitne pobede i praktično su na korak od plasmana u narednu rundu i samo ih dva poraza uz dve pobede Olimpijakosa do kraja ovog takmičenja vode dalje.

Danas su savladali u direktnom duelu za plasman dalje u ovom takmičenju ekipu Olimpijakosa, bilo je 1:0, a jedini gol na ovom meču postigao je Paketa u 72. minutu. Grupa B AEK - Marsej 0:2 Ajaks - Brajton 0:2 U Atini šok za AEK, šampion Grčke nije mogao protiv Marseja, gosti su odneli bodove i sada su na pragu plasmana u narednu fazu. Mbemba je doveo goste u prednost u 25. minutu, da bi Sar u poslednjim trenucima utakmice pogodio za konačnih 0:2. Grupa C Betis -