Aston Vila nadigrala Fulam, Liverpul ubedljiv protiv Brentforda

RTS 12.11.2023

Fudbaleri Aston Vile nastavili su sa dobrim igrama u Premijer ligi, pošto su u utakmici 12. kola savladali Fulam 3:1. Liverpul je na domaćem terenu rutinski sa 3:0 savladao ekipu Brentforda. Vest Hem je posle preokreta bio bolji od Notingem Foresta.

Fudbaleri Aston Vile upisali su osmu pobedu od starta sezone, čime su se učvrstili na petoj poziciji. Domaća ekipa bila je bolji rival tokom čitavog meča, a prvenstveno u prvom poluvremenu. Aston Vila je povela u 27. minutu autogolom Antonija Robinsona. Na 2:0 povisio je Mekgin u 42. i stavio tačku na prvi deo igre. U nastavku je Fulam zaigrao rasterećenije, imao nekoliko dobrih prilika, ali je domaća ekipa prva došla do gola. Mrežu Lenoa zatresao je Votkins nakon