Težak poraz BiH: Kapiten se izvinjava, a selektor poručuje – „Realnost u ovom trenutku“

Sputnik 17.11.2023

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine doživela je edbakl protiv selekcije Luksemburga koja je slavila rezultatom 4:1 u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Sa vo Milošević nije uspeo da se „iskupi“ posle poraza od Portugalije, javnost je nezadovoljna, ali srpski stručnjak smatra da je poraz surova realnost.

Savo Milošević prikupio je pozitivne komentare na selektorskom debiju protiv Lihtenštajna, ali posle te pobede usledio je težak poraz od Portugalije, a za njim i od Luksemburga što je posebno zabolelo javnost u Bosni i Hercegovini jer su verovali da je to protivnik kojem Zmajevi mogu da pariraju. Luksemburg je prvi gol slavio već u šestom minutu kada je mrežu zatresao Matijas Olesen, a onda je Gerson Rodriges uspešno šutirao sa bele tačke u 30. minutu. Drugo