Ovo ne valja! Ogroman šok u Leskovcu! Bugari stigli do izjednačenja - očajna reakcija naše odbrane, i odmah surova kazna! Video

Kurir 19.11.2023
Ovo ne valja! Ogroman šok u Leskovcu! Bugari stigli do izjednačenja - očajna reakcija naše odbrane, i odmah surova kazna…

Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra odlučujući meč za plasman na Evropsko prvenstvo.

Posle sjajnog prvog, Orlovi su očajno otvorili drugo poluvreme, pa su u 59. minutu Bugari stigli do izjednačenja. Loše je odreagovala naša odbrana u ovoj situaciji. Posle nespretne reakcije Kostića, lopta je došla do Ruseva koji je preciznim udarcem matirao Vanju Milinkovića - Savića. Pogledajte gol: Goal - Georgi Rusev Serbia 1-1 Bulgaria | pic.twitter.com/6sRGF6ijzn — Goal Videos (@Goallord2) November 19, 2023 Kurir sport Bonus video: 00:19 Atmosfera pred početak